Захисні ролети

Плануєте збудувати будинок із великими вікнами, але хочете заховатися від сторонніх поглядів? Чи, може, бажаєте захистити скляні вітрини та двері магазину в неробочий час? Найкраще функціональне рішення – захисні ролети. Вони надійно убезпечать від пошкодження Ваші скляні конструкції, збережуть тепло та обмежать нагрів приміщення сонцем.

1. Види Захисних ролетів

Їх ділять на Ролети для вікон і дверей та Решітчасті ролети для торгових приміщень. Цікаво, чим вони відрізняються, де використовуються і як їх правильно обрати? Тоді гортайте далі…

Ролети для вікон та дверей

Ролетні конструкції захищають Ваш будинок від зламу та розбиття скла. Влітку приміщення не нагрівається, а взимку можна суттєво зекономити до 25% енергії на обігріві приміщення. 

Решітчасті ролети для торгових приміщень

Забезпечують 100% оглядовість Ваших торгових приміщень та обмежують доступ до них у неробочий час. І разом з цим  підкреслюють унікальність кожного інтер’єру.

Захисні ролети
від 3-х виробників за вигідною ціною і Безкоштовною доставкою всією Україною
Тисніть на кнопку нижче, напишіть розміри Вашого проєму та
отримайте до 25% знижки на розрахунок вартості воріт у 3-х варіантах!

2. Будова Захисних ролет

Конструкція захисних ролетів дозволяє встановити їх практично в кожному приміщенні. Все залежить від того, яку функцію вони мають виконувати у Вашому приміщенні – захищати, демонструвати вітрини чи зберігати тепло.

Комплектація ролетів

1. Бокова кришка
2. Супорт підшипника 
3. Направляючий пристрій 
3a. Направляючий ролик 
4. Підшипник 
5. Універсальна капсула
6. Октагональний вал
7. Ригельне кільце 
8. Захисний короб
9. Автоматичний замок 
10. Внутрішньовальний електропривід
11. Пластина кріплення приводу 
12. Направляючий профіль 
13. Заглушка 
14. Боковий замок 
15. Кінцевий профіль
16. Профіль (полотно) 
17. Вимикач з ключем 
18. Вимикач клавішний

Види профілів (ламелей)

Профілі (або як їх ще називають ламелі) – це планки, з яких складається полотно ролетних конструкцій.  Їх є кілька видів, тому при виборі профілю слід зважати на його основне призначення.

екструдований

Максимальна безпека 95%

Заповнений пінополіуретаном

Висока енергоефективність 77%

Решітчастий

Захист та оглядовість 89%

Екструдований профіль має підвищену стійкість до зламу через більшу товщину стінки та поперечні ребра жорсткості. Може виготовлятися з алюмінію або сталі. Залежно від розміру конструкції, використовують ламелі висотою  від 38 мм до 117 мм.  

Алюмінієвий профіль заповнений пінним наповнювачем, що забезпечує як надійний захист, так і збереження тепла у Вашому приміщенні. Його виготовляють з ламелей розміром 37 мм – 84 мм із різними видами з’єднань.

Решітчастий профіль зазвичай використовують в торгових приміщеннях. Основне його призначення – це обмеження доступу в приміщення до надання максимальної оглядовості. Є кілька видів цих профільних систем. Між собою вони відрізняються розміром ламелей, формою і величиною отворів у профілі.

Варіанти кольорів

Захисні ролети покривають двома шарами спеціальної фарби, що стійка до атмосферного впливу.  Це покриття має підвищену твердість і стійке до стирання. Щодо кольорів, то тут вибір практично безмежний… За додаткову оплату можна замовити індивідуальне фарбування, або ж придбати ролетні конструкції в базових кольорах. Майте на увазі, що у різних виробників перелік стандартних тонів відрізняється. 

Можливо, Вам потрібно більше інформації про види та конструкцію захисних ролетів?

Отримайте 3 каталоги захисних ролет  з детальною інформацією
Прямо зараз!

3. Варіанти монтажу та управління

Можливість встановлення захисних ролет можна передбачити на етапі зведення приміщення. Це заощадить ваші кошти та нерви. Але що робити, коли стіни вже змуровані, і враз виникла потреба в додатковому захисті?

Доступні типи Монтажу

При встановленні захисних ролет в уже готове приміщення, можете скористатися 4-ма основними варіантами монтажу. Доступність і доцільність кожного з них підкаже спеціаліст, що для Вас їх підбиратиме. Інколи виникає необхідність в підготовчих роботах. Але одна з найбільших переваг захисних ролетів у тому, що їх можна встановити практично завжди та всюди.  

Ручне управління

Захисні ролетні конструкції можна відкривати й закривати як вручну, так і за допомогою механічних конструкцій. При ручному відчиненні ресурс експлуатації буде значно коротшим через постійні ривки та удари. Від цього з’єднання розтягуються і деформуються, а ущільнення відривається і зношується. При користуванні механічними пристроями Ви уникнете цих проблем.

Автоматичне управління

Встановлення автоматики збільшує ресурс експлуатації захисних воріт як мінімум у 2 рази. Але головна її перевага – це комфорт, тому що за допомогою пульта чи кнопки на стіні можна дистанційно керувати ролетною конструкцією. 

Якщо Ваші конструкції забезпечені автоматикою, то можете управляти ними віддалено через WI-FI доступ, або під’єднати до автоматизованої системи керування будинком “Розумний дім”.

5. Виробники Захисних ролет

Виготовлення захисних ролетів триває від 3 до 40 днів. Якщо Ви обрали базовий колір і стандартну комплектацію конструкції, то вона буде готова швидше, аніж нестандартні. Їх доведеться чекати не менш як місяць. Повного циклу виробництва ролетних систем в Україні поки що немає, здійснюється тільки нарізка профілів та вузловий збір конструкцій.

Захисні ролети зі знижкою до 25%

Залиште заявку та Придбайте захисні ролети для свого дому за Ціною Дня!