Автоматика для Воріт і Ролет

Дистанційно керувати гаражними воротами, в’їзною брамою чи ролетними конструкціями можна тільки тоді, коли встановлена відповідна автоматика. Підібрати необхідний комплект автоматики ви можете як самостійно в нашому інтернет-магазині, так і скориставшись допомогою наших спеціалістів. В будь-якому випадку на цій сторінці Ви знайдете всю необхідну інформацію, яка стане в пригоді в автоматизації ворітної системи. 

Види автоматики та її призначення

Залежно від того, які конструкції потрібно автоматизувати, автоматику ділять на 4 види: 

Для гаражних воріт

Для гаражних воріт автоматика буває 2-х видів: вальна і звичайна стельова. Вони відрізняються місцем встановлення та розмірами воріт, які ними можна відкрити.

Для розпашних воріт

Для автоматизації розпашних воріт застосовують 3 види автоматики: лінійну, підземну та важільну.  Вибір автоматики залежить від параметрів бокових колон, ширини заїзду та ваги стулок.

Для відкатних воріт

При виборі автоматики для відкатних воріт головними параметрами є вага й ширина полотна воріт, а також інтенсивність їх використання.  А вже комплекти автоматики слід підбирати індивідуально.

Для ролетних конструкцій

Автоматизація ролетних конструкцій подовжує період їх експлуатації мінімум у 2 рази. Двигуни розміщують у валах всередині короба, а їх потужність залежить від розмірів полотна конструкції.

Автоматика для гаражних, в'їзних воріт
та ролетних конструкцій
від 12-тьох виробників за вигідною ціною і Безкоштовною доставкою Україною
Тисніть на кнопку нижче, напишіть розміри свого проєму та
отримайте до 25% знижки на розрахунок вартості воріт в 3-х варіантах!

Інсайти

Це важливо знати...

Автоматизувати ворота (особливо ролетні конструкції) варто не тільки задля комфортного використання. Основна функція автоматики – це збільшення терміну експлуатації конструкції щонайменше у 2 рази.  Завдяки плавному руху воріт чи ролет певні деталі зношуються мінімально. А при найменшій перешкоді спрацьовує система безпеки й зупиняє рух полотна, що дозволяє уникнути пошкодження. 

При ручному відкриванні розтягуються міжламельні з’єднання і зношується ущільнення в ролетах.  Гаражні ворота від неконтрольованого опускання вдаряються об підлогу, а в’їзна брама через ривкове відчинення б’ється об уловлювачі. Внаслідок цього всі деталі деформуються і ламаються набагато швидше.

Автоматика - подовжує термін експлуатації у 2 рази

Кваліфіковано підберемо автоматику на всі види воріт з урахуванням специфіки та інтенсивності експлуатації

Автоматика - підвищує безпеку в користуванні

Врахуємо всі доступні системи безпеки для надійної експлуатації ролетних та воротних конструкцій

автоматика для воріт зі знижкою до 25%

Залиште заявку та Придбайте захисні ролети для свого дому за Ціною Дня!

Натискайте на кнопку та отримайте акційну пропозицію