Секційні гаражні ворота

Ворота для кожного дому. Так можна сказати про секційні гаражні ворота. Безпечні, надійні, з відмінними тепло і шумоізоляційними характеристиками та гарантованим терміном експлуатації більше 17 років при 4-х разовому відкриванні в день.

Чому варто обрати секційні ворота?

Точніше варто запитати, а якими повинні бути ворота ідеальні ворота? “Теплими, безпечними, надійними, красивими, простими і комфортними у використанні” – скажете Ви. І цим всім характеристикам  на 100% відповідають – секційні гаражні ворота. 

Відмінно зберігають тепло

Ворота зі стандартними європейськими панелями товщиною 40мм та резиновим ущільненням по периметру, зберігають тепло на рівні цегляної стіни товщиною 55см. А яка товщинастін у Вашому гаражі?

Мають високий ступінь безпеки

Всі конструктивні елементи таких воріт розміщенні всередині приміщення. А при наявності додаткового входу, ворота комплектують механічним пружинним засувом, що повністю унеможливлює проникнення зовні у ваше приміщення.

Є довговічними і надійними

Всі елементи конструкції воріт виготовляються з оцинкованого, нержавіючого або окрашеного металу товщиною від 1,2мм. Ресурс механізмів балансування розрахований на 10-17 років активного користування, а сендвич-панелі мають гарантію 10 років від наскрізьної корозії

Секційні Гаражні Ворота
від 5-ти виробників по вигідній ціні і Безкоштовною доставкою по Україні
Натискайте на кнопку нижче, напишіть розміри Вашого проєму і
отримайте розрахунок вартості воріт у 3-х варіантах зі знижкою до 25%!

Будова секційних гаражних воріт

Проста та надійна конструкція, яку може зібрати навіть людина без належного досвіду – так можна коротко охарактеризувати дані ворота

1. Секційні Панелі

Коли Ви дивитися на ворота, то основну увагу звертаєте саме на панелі. Стандартна товщина панелей 40мм, але існують і товстіші варіанти. Панель товщиною 40мм зберігає тепло на рівні цегляної стіни 55см. Це досягається за рахунок поліурітанового наповнення поміж 2-х окрашених в декілька шарів листів металу. Тому їх ще називають сендвич-панелі. З середини вони окрашені зазвичай в світло сірий колір, а зовні в будь-який колір, що Вам до вподоби. Також існує можливість друку зображень.

2. Направляючі і фурнітура

Це зовні невидимі елементи конструкції воріт, що розміщуються в середині приміщення. По направляючих – піднімається і опускається полотно воріт. Ролики, проміжні завіси, кронштейни – це елементи фурнітури, які забезпечують рух полотна. Всі ці елементи виготовляються в основному з оцинкованого металу товщиною 1,5мм. Є окремі моделі де використовуються направляючі товщиною 1,2мм, а також моделі де фурнітура(завіси,кронштейни та ролики) виготовлені з нержавіючого металу

3. Механізм балансування ваги

Сама конструкція воріт спроектована таким чином, щоб ворота можна було легко відкрити однією рукою і навантаження не перевищувало 10кг. Це досягається за допомогою пружин розтягу або торсіонно-пружинного механізму. Дані механізми компенсовують вагу полотна воріт  і їх легко може відкрити навіть дитина. Використання того чи іншого механізму залежить від площі та висоти воріт. Зазвичай, ресурс таких пружин в обох типах 25 000 циклів, але є і виключення, коли ресурс пружин розтягу всього 12000 циклів. 

Стандартні розміри, кольори і типи панелей

Не буде ні для кого секретом те, що немає стандартних розмірів воріт. Хоча деколи 1 см може змінити вартість воріт більше ніж на 2000 – 3000грн. Що стосується кольорів та типів панелей, то тут якраз є певні стандарти. 

Як це впливає на Вас? Дуже просто. Змінюється вартість воріт. 

Але є декілька секретів і ми поділимося з Вами ними, щоб Ви змогли придбати ворота по оптимальній ціні.

Стандартні розміри воріт

Що це за квадратики? Запитаєте Ви… Так бачить розмірну сітку воріт кожен менеджер в магазині в який ви звертаєтеся для купівлі воріт.  Єдине, що в кожному квадратику на пересічені ширини і висоти написана вартість воріт.

І тут секретик…

Ціна в сірому квадратику на 5% менша ніж в зеленому. А конструкція воріт відрізняється тільки механізмом балансування. “Але він гірший” – заперечите Ви. А тут якраз криється секретик – справа в тому, що в 4-х виробників з 5-ти представлених в нашому магазині, гарантований ресурс експлуатації, як пружин розтягу, так і торсіонно-пружинного механізму однаковий – 25000 циклів, що відповідає 17 рокам експлуатації при 4-х разовому відкриванні в день. 

Суть в тому, що приблизно 70% всіх побутових воріт якраз потрапляє в сіру зону. Для чого переплачувати?

Види панелей і типи поверхонь

Панелі секційних гаражних воріт відрізняються за видами та типами поверхонь. Як це впливає на якість воріт? Та ніяк… Питання тільки в тому, що Вам подобається, що більше пасуватиме до дизайну фасаду приміщення.

Але, звичайно, тут також є певні секретики, які впливають досить суттєво на вартість конструкції в цілому. Цікаво? Так ось, не всі види панелей в прейскуранті підпадають під, так звані, базові ціни. Причому перелік панелей по базовим цінам в кожного виробника інший, а доплата становить від 1000грн.  Тому, обираючи певний вид панелі, не забудьте запитати у продавця, на які з них немає доплати.

Стандартні кольори

Колір секційних гаражних воріт, зазвичай, підбирається відповідно до кольору вікон або даху. Зазвичай, ці кольори майже у всіх виробників входять у перелік стандартних кольорів і їх вартість не потребує доплати. 

Але, якщо Ви бажаєте ворота з ексклюзивним дизайном, то вибір у Вас безмежний. Сучасні технології дозволяють нанести будь-яке зображення на полотно воріт, відтворити структуру і відтінок деревини, нанести декоративні елементи з нержавіючого металу, пластику і інших матеріалів. Такі рішення потребуватимуть доплати, але хіба красота буває безкоштовною?  

Додаткові опції комплектування воріт

Оскільки практично кожне приміщення має певні відмінності то і перелік додаткових комплектуючих буде індивідуальним. Обов’язково ворота повинні бути укомплектовані замком, але чи це буде внутрішній засув чи ригельний зовнішній замок, вже залежить від приміщення. Стосовно ручок, вікон, хвірток, я думаю, Ви визначитеся самостійно, наскільки вони вам необхідні.

Доступні опції

Врізні та накладні ручки

Внутрішній засув

Ригильні замки

komplektatsiya-i-aksessuary-doorhan-22279-big-photo

Двері, віконечка, панорамні панелі

Якщо Ви бажаєте отримати Безкоштовну консультацію щодо оптимальної комплектації воріт для Вашого приміщення по вигідній ціні?

Натискайте на кнопку нижче, залиште свої контактні дані і ми зв’яжемось з Вами та надамо всю необхідну інформацію

Врізні та накладні ручки

komplektatsiya-i-aksessuary-doorhan-22279-big-photo

Ригильні замки

Доступні опції

Внутрішній засув

Двері, віконечка, панорамні панелі

Якщо Ви бажаєте отримати Безкоштовну консультацію щодо оптимальної комплектації воріт для Вашого приміщення по вигідній ціні?

Натискайте на кнопку нижче, залиште свої контактні дані і ми зв’яжемось з Вами та надамо всю необхідну інформацію

Типи монтажу секційних воріт

Фактично, немає приміщення, в яке неможливо встановити гаражні ворота секційного типу. Але є різниця в типах монтажу та конструкціях воріт, які для цього слід застосувати.

Стандартний тип монтажу

При будівництві гаражу з нуля Ви можете збудувати його таким чином, щоб конструкція воріт відповідала стандартному типу монтажу. Що означає стандартний тип монтажу? Це коли пристінки( b1, b2), притолока ( h ), ширина ( B ) і висота ( H ) воріт, довжина гаража ( L ) відповідають певним, встановленим виробником, величинам. 

 При такій умові вартість воріт буде оптимальною а монтаж і обслуговування легким і простим. 

Ці величини є різними у кожного з виробників, але якщо все спростити, то найважливішим є розмір притолоки, від повинен бути в діапазоні 230-350мм для побутових воріт, бокових пристінок – 120мм, та по всій довжині воріт не повинно бути ніяких балок, опусків та інших перешкод для монтажу воріт. Більш детальнішу інформацію Ви можете отримати проконсультувавшись в наших менеджерів.  

Нестандартні типи монтажу

Якщо ж у вас вже існуюче приміщення, яке Ви ремонтуєте? Або при будівництві гаража у Вас не було можливості збудувати по іншому? Тоді для таких ситуацій існують нестандартні типи монтажа. 

Монтаж таких конструкцій, потрібно щоб вже виконували професійні монтажники, з дотриманням всіх інструкцій виробника. Неправильний монтаж виведе з ладу такі ворота на протязі 2-3 років.

Нестандартні типи монтажу застосовуються у приміщеннях висотою від 3500мм, у приміщеннях де розмір притолоки ( h ) більше 600мм, у приміщеннях де необхідно закріпити ворота до похилого даху під певним кутом. 

Вартість таких конструкцій, звичайно буде вищою, ніж зі стандартним типом монтажу. І, зазвичай, вони встановлюються на промислових об’єктах.     

Виробники секційних гаражних воріт

Наша компанія є офіційним представником таких виробників як Kruzik (Чехія), Ryterna (Литва), Gant (Чехія-Україна), 

Що це означає для Вас? – Вигідні умови придбання без прив’язки до бренду, підбір оптимальної конструкції воріт з 5-ти виробників, що повністю відповідатиме параметрам Вашого приміщення, терміни виготовлення від 3 днів, повна заводська гарантія та сервіс 24/7/365.

Ворота Ryterna (Литва)

vorota-ryterna

Ворота Gant (Чехія-Україна)

garazhnye-vorota

Можливо Вам потрібно більше інформації про секційні гаражні ворота, їх комплектацію і варіанти монтажу?

Ми відправимо вам каталоги від 5-виробників Прямо Зараз!
Системи автоматизації

дистанційне та ручне управління

Якщо ворота обладнанні автоматикою, управління воротами може здійснюватися дистанційно за допомогою пультів; з телефона, за допомогою відповідного додатку через WIFI-модуля або GSM-модуля. 

Якщо ворота не обладнанні автоматикою, підйом здійснюється вручну або ланцюговим редуктором.

Секційні Ворота зі знижкою до 25%

Натискайте на кнопку, напишіть розміри Вашого гаражного проєму та отримайте пропозицію на ворота за Ціною Дня