Ролетні Гаражні Ворота

Якщо у Вашому гаражі низька висота чи конструкція стелі не дозволяє вмонтувати секційні ворота, або ж Ви шукаєте недорогий варіант, щоб швидко перекрити гаражний проєм – то Ролетні Гаражні ворота для вас найкращий варіант!

1. Призначення і застосування ролетних гаражних воріт

Швидкість та легкість встановлення, недорога ціна та малі габарити при перевезенні дають можливість використовувати ролетні гаражні ворота, як у побутових, так і промислових цілях.

Чому варто обрати ролетні ворота?

Обираючи ролетні гаражні ворота Ви можете обрати колір, який ідеально підходитеме до дизайну фасаду будинку, даху чи вікон з дверима. Крім того, дані ворота  забезпечить додатковий захист від вітру, холоду і шуму. Що стосується захисту від взлому, то обравши спеціальні металеві ламелі, Ви надійно захистите своє приміщення.

Де встановлюють Ролетні гаражні ворота?

Сфера застосування ролетних гаражних воріт не обмежується побутовими приміщеннями, адже такі конструкції можливо встановити на проєми шириною 6-8 метрів. В залежності від того, з яких профілів (ламелей) будуть виготовлені конструкції  – металевих, екструдованих чи алюмінієвих з пінним наповнювачем, відповідно такий і буде клас захисту від взлому.

Ролетні Гаражні Ворота
від 3-х виробників по вигідній ціні і Безкоштовною доставкою по Україні
Натискайте на кнопку нижче, напишіть розміри Вашого проєму і
отримайте розрахунок вартості воріт у 3-х варіантах зі знижкою до 25%!

2. Будова ролетних воріт

Будова ролетних воріт досить проста – бокові направляючі профіля, полотно воріт та короб з механізмом піднімання. Гаражні ролетні ворота доставляються вже у зібраному вигляді, а саме полотно намотане на валу всередені короба. Але більшого розуміння самої конструкції Ви можете переглянути її подетально на ілюстрації нижче. 

Введіть текст заголовка

Натисніть кнопку редагування, щоб змінити цей текст. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Введіть текст заголовка

Натисніть кнопку редагування, щоб змінити цей текст. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Введіть текст заголовка

Натисніть кнопку редагування, щоб змінити цей текст. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Комплектація ролет

1. Кришка бокова 
2. Супорт підшипника 
3. Направляючий пристрій 
3a. Ролик направляючий 
4. Підшипник 
5. Капсула універсальна 
6. Вал октогональний
7. Кільце рігельне 
8. Короб захисний 
9. Замок автоматичний 
10. Електропривід внутрішньовальний
11. Пластина кріплення приводу 
12. Направляючий профіль 
13. Заглушка 
14. Замок боковий 
15. Профіль кінцевий 
16. Профіль (полотно) 
17. Вимикач з ключем 
18. Вимикач клавішний 

Для того, щоб встановити ролетні ворота, потрібно закріпити короб над або у воротний проріз, а по обох сторонах направлячі профіля та підключити струм до двигуна, у випадку наявності автоматики. І все. Ролетні ворота – встановленні. 

3. Зовнішний вигляд та варіанти монтажу

Зовнішний вигляд ролет та те, яким чином вони будуть замонтовані, жодним чином не впливає на їхні експлуатаційні характеристики. Обирайте ті кольори і профіля, які Вам подобаються та відповідають вимогам дизайну, а технічно правильну конструкцію підберуть вже наші менеджери. 

Види профілів

Ролетні гаражні ворота встановлюють в основному для захисту. Тому до профілів (ламелей) є підвищенні вимоги по взломостійкості. Тому, при виготовленні цих воріт, використовують спеціальні екструдовані алюмінієві профіля або ж металеві. Якщо ж Ви не ставите особливих вимог до стійкості таких воріт до взлому, то полотно воріт можете обрати зі стандартними алюмінієвими профілями з пінним наповненням.

Кольори профілів

Покраска ролетних воріт здійснюється спецільними грунтовками і фарбами у декілька шарів, що сприяє їхній стійкості до подряпин та втрати кольору від впливу навколишнього середовища. Ролетні гаражні вороти Ви можете купити в стандартному кольорі (зазвичай це білий і коричневий) за базовою вартістю, так і замовити пофарбування, за додаткову доплату, в будь-який колір згідно карти RAL чи під колір дерева.

Типи монтажу

Оскільки не завжди ролетні ворота встановлюються у приміщеннях, де вони попередньо були запроектовані і для їх монтажу передбачені відповідні ніші, то виробники розробили декілька типів монтажу таких воріт. Обрати той чи інший тип монтажу Ви можете самостійно, або ж скористатися консультацією наших спеціалістів, які вивчать можливі варіанти монтажу, відносно параметрів Вашого гаража і запропонують оптимальне рішення.

4. відкриття ролетних воріт

Відкривання ролетних воріт можливе, як в ручному режимі, так і в автоматичному. Оскільки полотно гаражних воріт має ширину щонайменше 2-2,4м, ми радимо обирати все ж таки автоматичний. Плавність ходу, яка досягається при автоматичному відкритті, сприятиме збільшенню терміну експлуатації ролетних воріт, як мінімум у 2 рази. 

Ручне відкриття

Якщо Ви бажаєте придбати гаражні ворота недорого, то ролетні ворота з ручним відкриттям оптимально відповідатимуть Вашим вимогам. 

У вал таких воріт вмонтовується пружина, яка збалансує вагу полотна і допоматиме відкриттю. Якщо ж ворота будуть високі, то для зручності їх експлуатації,  їх прийдеться доукомплектувати корбою. В нижньому профілі, в такому випадку, буде встановлено замок.

Автоматичне відкриття

Автоматичне відкриття ролетних гаражних воріт це не тільки комфорт і зручність в експлуатації, а й подовження терміну експлуатації воріт, як мінімум у 2 рази.

В цьому випадку, у вал замість пружини вмонтовується вальний двигун, який і піднімає полотно воріт. При цьому не розтягуються міжпрофільні замкові з’єднувачі, не зриваються ущільнювачі з направляючих і не пошкоджується саме полотно. А відповідно і ворота служать довше.

5. Виробники ролетних гаражних воріт

 Наша компанія є представником 3-х основних виробників ролетних гаражних воріт. Ми постійно моніторимо всі їхні новинки та акційні пропозиції, щоб завжди запропонувати Вам вигідний варіант, що оптимально відповідатиме параметрам Вашого гаража, експлуатаційним особливостям та вимогам по ціні. 

Ролетні ворота зі знижкою до 25%

Натискайте на кнопку, напишіть розміри Вашого гаражного проєму та отримайте пропозицію на ворота за Ціною Дня