Рулонні Ворота

Якщо у Вас великі виробничі, складські приміщення і виникає необхідність його зонування, відокремлення окремих його частин, тоді варто звернути увагу на рулонні ворота. Вони мають високу швидкість відкриття, займають не багато місця та мають невелику вагу, що дозволяє їх встановлювати в приміщення, де не можливо встановити ворота іншого виду.  

1. Види і призначення рулоних воріт

Сама назва даних воріт говорить, що вони намотуються на вал в рулон. А матеріал,  з якого виготовляється саме полотно цих воріт, може бути як металеві та алюмінієві з’єднані між собою в замок профіля, так і ПВХ-плівка. 

Ворота з металевих профілів

Рулонні ворота з внутрішньовальним або навальним приводом встановлюються на в’їзні та гаражні отвори, торгові комплекси, складські та промислові об’єкти площею до 18 м.кв.

Швидкісні ПВХ-ворота

Швидкісні рулонні ПВХ-ворота призначені для ізоляції та збереження мікроклімату приміщень на об’єктах промислового, складського, торгівельного та іншого призначення.

Рулонні Гаражні Ворота
по вигідній ціні і Безкоштовною доставкою по Україні
Натискайте на кнопку нижче, напишіть розміри Вашого проєму і
отримайте розрахунок вартості воріт у 3-х варіантах зі знижкою до 25%!

2. Будова рулонних воріт

Конструкція рулонних воріт проста і надійна, потребує мало простору та легка у встановленні. Зазвичай, дана конструкція постачається у готовому до монтажу вигляді.

Вал. Короб. Направляючі

Основним елементом конструкції воріт є вал, на який намотується саме полотно. Вал може поміщатися у короб, або ж весь механізм може бути відкритим. Саме полотно рухається по направляючих профілях, що кріпляться на пристінки отвору.

Полотно воріт

Саме полотно в даній конструкції воріт може виготовлятися з металевих або алюмінієвих профілів, як в ролетах. Або ж виготовлене з спеціальної ПВХ-плівки, підвищеної міцності. Плівки є для зовнішнього та внутрішнього застосування. Окремо використовуюся спеціальні плівки для морозильних камер та мийок і інших приміщень з агресивним середовищем.

Механізм підйому

Для швидкого руху полотна у верх і низ використовуються, як внутрішньовальні так і навальні спеціальні швидкісні двигуни, які за декілька секунд піднімають чи опускають полотно воріт, тим самим забезпечуючи збереження мікроклімату в приміщеннях, де високі вимоги до температурного режиму. 

3. Зовнішний вигляд та варіанти монтажу

Зовні ворота мають привабливий вигляд, оскільки PES-матеріал чи металеві профіля можливо виготовити в будь-якому кольорі згідно карти RAL. Монтуються руллоні ворота в основному на проєм, оскільки направляючі рейки по яких рухається полотно, повинні бути надійно прикріпленні. Це впливає на довговічність експлуатації. Оскільки такі ворота встановлюються, в основному в промислових приміщеннях, є потреба в їх швидкому відкритті і для цього використовується швидкісна автоматика, яка піднімає полотно на 1 метр за 2 секунди.

Системи управління

4. Ручне та Автоматичне управління

Існують 2 типи механізмів для автоматичного відкриття рулонних воріт. Їх застосування залежить від ваги і матералу, з якого виготовлене полотно воріт.

 Ручний спосіб  відкриття практично не використовується. Хіба тільки в аварійних випадках, при відсутності електроенергії

Вальний привід

Застосовується для воріт з площею до 25 кв.м і для воріт, полотно яких виготовлено з PES-матеріалу

Навальний привід

Застосовується для воріт з площею до 60 кв.м і для воріт, полотно яких виготовлено з металу

5. Виробники рулонних воріт

Рулонні ворота не є настільки масовими, як секційні. В Україні їх можуть виготовити тільки декілька виробників. Наша компанія є представником 2-х відомих виробників, якість виробів яких, перевірена нами часом. Ворота виготовляються індивідуально, як для внутрішнього використання, так для зовнішнього. Крім того, існують спеціалізовані ворота для морозильних камер, виробництв продуктів харчування та медикаментів.

Рулонні ворота зі знижкою до 25%

Натискайте на кнопку, напишіть розміри Вашого гаражного проєму та отримайте пропозицію на ворота за Ціною Дня