В'їзні ворота

В’їзні вуличні ворота обмежують доступ стороннім особам на Вашу приватну територію. Відкривати їх можна як вручну, так і дистанційно за допомогою пульта чи смартфона. Є 2 основні види в’їзних воріт: розпашні й відкатні. Інколи на в’їзді встановлюють також секційні або рольворота.  

Нижче Ви зможете ознайомитися з основними видами в’їзних воріт, їх будовою, конструкцією, виробниками й типами управління.  Більш детальну інформацію можна отримати, залишивши заявку на цій сторінці. Наші менеджери проконсультують Вас стосовно типів воріт, підберуть оптимальну конструкцію та оперативно розрахують вартість.

1. Види в'їзних воріт

Розпашні ворота

Їх зазвичай установлюють на в’їзді шириною до 6 метрів. Такі ворота потребують додаткового простору для комфортного відкривання. Виготовляють розпашні ворота за індивідуальними розмірами та дизайном.

Відкатні ворота

Це універсальний тип ворота, оскільки їх можна встановити як на промисловому об’єкті, так і для побутового гаража.  Ширина ворітного полотна може бути довільною. Проте  враховуйте необхідність додаткового простору для відкату воріт в боки.

photo_2020-03-21_11-10-35 (2)
В'їзні Ворота
від 3-х виробників за вигідною ціною і Безкоштовною доставкою всією Україною
Тисніть на кнопку нижче, напишіть розміри Вашого проєму та
отримайте знижку до 25% на розрахунок вартості воріт у 3-х варіантах!

2. Будова в'їзних воріт

Щоби Вам було простіше розібратися в конструкціях воріт та обрати  для себе найоптимальніший варіант, ознайомтеся з  будовою двох основних видів в’їзних воріт:

Розпашні ворота

1. Алюмінієві чи металеві профілі, покриті порошковою емаллю. 
2. Технологічні отвори між стулками воріт, закриті профілем.
3. З внутрішнього боку розпашних воріт встановлюється засув.
4. Алюмінієва ручка.
5. Регульовані петлі зі зносостійкими підшипниками.
6. Автономний антивандальний водонепроникний контролер – це зовнішня клавішна панель або пристрій зчитування карт.
7. Світлодіодна сигнальна лампа.
8. Електромеханічні приводи.

Відкатні (відсувні) ворота

1. Несуча балка
2. Роликова опора
3. Нижній уловлювач
4. Кришка балки з роликом
5. Універсальний верхній уловлювач
6. Направляючий пристрій
7. Електропривід
8. Силова рама

3. Варіанти заповнення полотна воріт

Заводські конструкції воріт складаються з каркасу та заповнення. Каркас зазвичай виготовляють з алюмінію чи металу, а наповнення буває різне: сендвіч-панелі, профільні труби різної величини, дерев’яні бруски, ковані елементи, вигнуті та пресовані елементи з фарбованого оцинкованого металу та багато інших варіантів.

Завантажуйте каталог доступних варіантів воріт Прямо Зараз!

4. Відчинення В'їзних воріт

Встановлюючи ворота, варто одразу обміркувати можливість їхньої автоматизації. Адже щодня ви витрачатимете багато часу на відчинення і зачинення в’їзних воріт.

Ручне відкривання

Це звичний всім традиційний спосіб користування в’їзними ворітьми. Звичайно, чим ширший в’їзний отвір, тим фізично складніше відкривати ворота вручну. 

Для комфортнішого відкривання воріт слід для відкатних воріт використовувати якісну фурнітуру, а для розпашних воріт – завіси з підшипниками. Таким чином, ви мінімізуєте вагу воріт настільки, що їх зможуть відкривати навіть діти.

Не зайвим стане також застосування фіксаторів. З ними ворота рухатимуться підконтрольно та безпечно навіть при поривах вітру чи іншій негоді.

Автоматичне відкривання

Якщо ви хоча б кілька разів спробуєте відчиняти ворота за допомогою пульта дистанційного керування, то більше ніколи не захочете відкривати їх вручну. Це рівень комфорту, від якого неможливо відмовитися. Це найбільш актуально під час зливи, граду чи іншої негоди. Коли для того, щоб відкрити ворота, з автівки виходити не потрібно. Достатньо лише натиснути відповідну кнопку.

Воріт, що не піддаються автоматизації просто не існує. Автоматику можна поставити на кожну в’їзну браму без винятку. 

Ви завжди зможете придбати потрібну автоматику в нашому інтернет-магазині або звернутися до наших спеціалістів для підбору оптимального комплекту за вигідною для ціною.

5. Виробники В'їзних воріт

  • Надійність
  • Термін експлуатації понад 20 років без підфарбувань і ремонтів
  • Інженерний розрахунок критичних навантажень
  • Відповідність Європейським вимогам з якості та безпеці

Ось якими характеристиками повинні володіти дійсно якісні ворота. 

в'їзні ворота з автоматикою

-20% Знижки на автоматику при купівлі В'їзних Воріт

Натискайте на кнопку, залиште заявку та отримайте пропозицію на в'їзні ворота з автоматикою за акційною ціною!